Contact

Contactgegevens commissies
Commissie Contactpersoon Contactgegevens
Wedstrijdsecretariaat & wedstrijdzaken Sacha Busstra wedstrijdzaken@opmheerenveen.nl
Ledenadministratie Ria de Vries ledenadministratie@opmheerenveen.nl
Scheidsrechtercoordinatie Jetze de Jong scheidsrechtercoordinatie@opmheerenveen.nl
Technische commissie Rene, Gertrude, Hilly, Vincent technischecommissie@opmheerenveen.nl
Sponsorcommissie Peter Laan sponsorcommissie@opmheerenveen.nl
Communicatiecommissie Harry, Iddo communicatiecommissie@opmheerenveen.nl
Kledingcommissie Special ladies kledingcommissie@opmheerenveen.nl
Beachvolleybal Harry Remmelts beachvolleybal@opmheerenveen.nl
vacature
Websitecommissie Harry Remmelts website@opmheerenveen.nl