Eerste klasse

Heren 1

Dit jaar bestaat Heren 1 gelukkig uit dezelfde samenstelling als vorig jaar. Vorig jaar hebben zij een leuke competitie gespeeld in de promotieklasse, maar dit jaar gaan de heren weer uitkomen in de eerste klasse. Heren 1 is een ontzettend gezellig team wat elkaar al jaren kent, en dat valt te merken, zo zijn ze goed op elkaar afgestemd.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
27 October 19:15Oveon Urk HS 1 – OPM Heerenveen HS 1de Schelp in Urk
17 November 21:15S.V.M. HS 1 – OPM Heerenveen HS 1De Markering in Marknesse
27 November 19:00OPM Heerenveen HS 1 – s.v. Giethoorn s.e. HS 1Sportstad Heerenveen in Heerenveen
Ruurd Zwigt

Ruurd Zwigt

Diagonaal aanvaller
Tjeuke Horsten

Tjeuke Horsten

Mid aanvaller
Mark Remmelts

Mark Remmelts

Buiten aanvaller
Nanne Popma

Nanne Popma

Buiten aanvaller
Harry Remmelts

Harry Remmelts

Spelverdeler
Teake de Boer

Teake de Boer

Mid aanvaller
Dave Busstra

Dave Busstra

Diagonaal aanvaller
Luuk de Goede

Luuk de Goede

Spelverdeler
Wim Lont

Wim Lont

Buiten aanvaller
Ton Scheeringa

Ton Scheeringa

Buiten aanvaller / Libro
Gerrit Visser

Gerrit Visser

Mid aanvaller

Stand

#TeamGPWV+–
1Set Up (IJsselmuiden) HS 521080200111
2OPM Heerenveen HS 12872202158
3Oveon Urk HS 12446188204
4S.V.M. HS 1133210199
5C.S.V. HS 62336163197
6S.V.I. HS 4100467100
7L.V.C. HS 1100450100
8s.v. Giethoorn s.e. HS 11-32399101
Nakala HS 1000000

Trainingsinformatie:

Dinsdag, Sportstad: 21:00 – 22:30 uur

Donderdag, Fedde Schurer: 21:00 – 22:30 uur